Akademia Wynagrodzeń

Cykl szkoleń dla profesjonalistów C&B. Kształcimy kadry i podnosimy kompetencje osób odpowiedzialnych za zarządzanie wynagrodzeniami. W naszej ofercie znajdą się szkolenia o różnym poziomie trudności. Chcemy, aby były one odpowiedzią na Wasze potrzeby. Gwarantujemy jakość i dobór najlepszych wykładowców do zgłaszanych tematów. Współpracujemy z wykładowcami studiów podyplomowych Compensation & Benefits na Uczelni Łazarskiego oraz ekspertami Klubu Compensation & Benefits.

Zachęcamy Was do zgłaszania potrzeb szkoleniowych i postaramy się w miarę możliwości rozbudowywać naszą ofertę o interesujące Was tematy.

Budowę akademii rozpoczęliśmy od organizacji Letniej Akademii Wynagrodzeń dla dyrektorów personalnych i finansowych, comp & benów, HR menedżerów, HR Business Partnerów, osób odpowiedzialnych za budżety wynagrodzeń. W trakcie dwudniowego warsztatu udało się nam przekazać kompendium wiedzy z zakresu zarządzania wynagrodzeniami i zachęcić uczestników szkolenia do dalszego zgłębiania wiedzy o wynagrodzeniach. Zespół trenerski w składzie Joanna Liksza, dr Robert Manikowski, Mirosław Wójcik, zapraszają chętnych do zapisów na jesienne warsztaty z tego zakresu organizowane w:


- Warszawie 19-20.10.2023

- Katowicach 23-24.11.2023