Szkolenia Profesjonalny comp & ben

50% KOSZTY UZYSKANIA PRZYCHODU - transfer praw autorskich / szanse i wyzwania

Data szkolenia - 28.05.2024

Cena szkolenia: 600 zł

Cena szkolenia dla członków IW: 540 zł

UMOWY B2B - jak bezpiecznie stosować ten model współpracy w 2024 roku?

Data szkolenia - 11.06.2024

Cena szkolenia: 600 zł

Cena szkolenia dla członków IW: 540 zł

Skorzystaj z rabatu przy zakupie pakietu dwóch szkoleń
Cena pakietu dwóch szkoleń: 1 000 zł
Cena pakietu dwóch szkoleń dla członków IW: 900 zł

Profesjonalny comp & ben

Cykl szkoleń dla profesjonalistów C&B. Kształcimy kadry i podnosimy kompetencje osób odpowiedzialnych za zarządzanie wynagrodzeniami. W naszej ofercie znajdą się szkolenia o różnym poziomie trudności. Chcemy, aby były one odpowiedzią na Wasze potrzeby. Gwarantujemy jakość i dobór najlepszych wykładowców do zgłaszanych tematów.

Zachęcamy Was do zgłaszania potrzeb szkoleniowych i postaramy się w miarę możliwości rozbudowywać naszą ofertę o interesujące Was tematy.

Budowę akademii rozpoczęliśmy od organizacji Letniej Akademii Wynagrodzeń dla dyrektorów personalnych i finansowych, comp & benów, HR menedżerów, HR Business Partnerów, osób odpowiedzialnych za budżety wynagrodzeń. W trakcie dwudniowego warsztatu udało się nam przekazać kompendium wiedzy z zakresu zarządzania wynagrodzeniami i zachęcić uczestników szkolenia do dalszego zgłębiania wiedzy o wynagrodzeniach. Zespół trenerski w składzie Joanna Liksza, dr Robert Manikowski, Mirosław Wójcik, zapraszają chętnych do zapisów na jesienne warsztaty z tego zakresu organizowane w:


- Warszawie 19-20.10.2023

- Katowicach 23-24.11.2023