• Zapraszamy na cykl szkoleń pt. „Profesjonalny Comp & Ben”

  Tematyka szkoleń: „50% KOSZTY UZYSKANIA PRZYCHODU – transfer praw autorskich / szanse i wyzwania” „UMOWY B2B – jak bezpiecznie stosować ten model współpracy w 2024 roku?”

 • Debata dostawców nowoczesnych platform Well-Beingowych„Systemy ERP to dziś za mało…”

  Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi materiałami z tegorocznej konferencji Płacodawcy 2024. Kontynuujemy szeroko rozumiany temat Well-Beingu (Dobrostanu). Tym razem prezentujemy rozwiązaniami oferowanymi przez trzech dostawców: mindgram, worksmile oraz flexee.

 • Konferencja Płacodawcy 2024 – Wellbeing @ Work Index – wyniki badań Well.pl

  Podczas konferencji Płacodawcy 2024 w trakcie panelu dotyczącego wyników badań – Wellbeing @ Work Index – firmy Well.pl uczestnikom zadano pytanie o 3 najważniejsze świadczenia, które powinny znaleźć się w ofercie firm w roku 2024. Najczęściej wskazywano na: Poniżej możecie się zapoznać z pełnymi wynikami ankiety. Zachęcamy do zapoznania się prezentacją firmy Well.pl w trakcie…

 • Kurs online: Ekspert Compensation & Benefits

  W obliczu dynamicznie zmieniającego się krajobrazu biznesowego, oczekiwań pracowników oraz rosnącej kontroli nad transparentnością płac, działy HR stają dziś przed wyjątkowymi wyzwaniami. Tworzenie współczesnych systemów wynagrodzeń i benefitów wymaga nie tylko solidnej wiedzy merytorycznej, ale także wszechstronnych umiejętności, takich jak myślenie strategiczne i analityczne. Właśnie dlatego Instytut Wynagrodzeń wraz z Politechniką Warszawską oraz Klubem Compensation & Benefits organizuje kurs dokształcający „Ekspert Compensation…

 • WZC 13 XII 2023r.

  W dniu 13 XII br. w siedzibie Kancelarii Raczkowski odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Instytut Wynagrodzeń.

 • Społecznicy czy egoiści. Pokolenie Z na rynku pracy

  Instytut Wynagrodzeń gorąco poleca lekturę raportu autorstwa Joanny Kotzian, Magdaleny Pacewicz i Ewy Ułamek z Well.HR pt. „Społecznicy czy egoiści. Pokolenie Z na rynku pracy”: